HOTEL KARINO SPA

Zadaj pytanie:

logo

Restauracja

Restauracja jest miejscem, w którym pulsuje serce kucharza…

To on z wszelką dokładnością i precyzją przygotowuje dania dla naszych gości. Jest szczególnie przywiązany do kulinarnej sztuki kuchni regionalnej, której często można zasmakować tylko w Bieszczadach. U nas możecie Państwo rozkoszować podniebienie wykwintnymi daniami a jednocześnie skosztować tradycyjnej kuchni staropolskiej. Mięsa, owoce morza, warzywa przygotowane metodą sous vide i pierogi przygotowane metoda naszych babci. Takie połączenie sprawia, że w restauracji „Karino” każdy znajdzie coś odpowiedniego.

 

Kelnerzy, którzy stają się przyjaciółmi  naszych gości to profesjonalizm, kompetencja, szczerość i serdeczny uśmiech jednocześnie.

 

Zapraszamy Państwa również do unikalnego miejsca, jakim jest oranżeria, znajdująca się przy restauracji. Kawa jest tutaj zaparzana z sercem, podawana z największą uprzejmością, kosztowana w niezwykle kameralnym i ciepłym miejscu… Z całą pewnością nigdzie nie smakuje lepiej.

 

Śniadania serwujemy w godzinach 07:30-10:30. Jest to suto zastawiony szwedzki stół z kącikiem wyrobów domowych i regionalnych. Ze szczególną troską dbamy o to, by każdy z naszych Gości znalazł na stole coś co lubi najbardziej.

 

W restauracji organizujemy również:

  • Wesela
  • Przyjęcia okolicznościowe
  • Biesiady regionalne
  • Bale sylwestrowe

 

W ogrodzie przy restauracji można spokojnie, pijąc dobra kawę poczytać książkę, a wieczorem spędzić miło czas przy ognisku lub grillu.

Dla naszych Gości hotelowych udostępniamy również pub, gdzie czekają na Państwa piłkarzyki, stół do bilarda, stół do tenisa, cymbergaj. Jest to niezwykle klimatyczne miejsce, gdzie można się odstresować po męczącym dniu.