HOTEL KARINO SPA

Zadaj pytanie:

logo

Jeździectwo

Nie ma większej tajemnicy niż magiczna więź łącząca jeźdźca z koniem …

Historia Bieszczadów od zawsze była przeplatana losami koni. Koń był przyjacielem bieszczadzkich zakapiorów, którzy dzielili z nim swoją gorszą bądź lepszą dolę. Razem włóczyli się bez celu po górach, przemierzając najpiękniejsze zakamarki tych regionów.

Dzisiaj większość tubylców zamieniła konia na samochód. Jednak u nas wciąż można poczuć się jak przed wielu laty i powrócić w świat tajemniczej natury. Możemy razem założyć kapelusz, dosiąść konia i ruszyć przed siebie, galopując po bieszczadzkich wzgórzach…

Zapraszamy pasjonatów jazdy konnej oraz tych, którzy przygodę z jeździectwem chcą dopiero rozpocząć.

 

Jazda konna

Serdecznie zapraszamy do naszej stadniny. Tutaj pod czujnym okiem przodownika górskiej turystyki jeździeckiej można doskonalić technikę jazdy konnej i przygotować się do wyjazdu w teren.

Każde spotkanie trwa indywidualnie w zależności od potrzeb i możliwości jeźdźca. Istnieje możliwość kupienia karnetów.

U nas można zdobyć jeździecką Odznakę Górskiej Turystyki Jeździeckiej  PTTK.

Hotel*** Karino jest Ośrodkiem Górskiej Turystyki Jeździeckiej afiliowanym przez PTTK.

 

Oprowadzanie

Najmłodszych pasjonatów koni zapraszamy na ćwiczenia, podczas których nauczymy się utrzymać równowagę w siodle, dosiadu, łapania strzemion oraz osiągania pewności siebie na grzbiecie.

Siedząc w siodle wykonujemy różne ćwiczenia polegające na rozgrzaniu mięśni np. krążenie głową, skręty tułowia , unoszenie ramion i nóg, wyjmowanie nóg ze strzemion itp.

 

Wyprawy w teren i rajdy

Dla tych, którzy pewnie czują się w siodle proponujemy jednodniowe wyjazdy w teren. Wyprawa taka, to znakomita możliwość by zwiedzić okolicę, patrząc na świat z grzbietu konia. Podczas wspólnych, wielogodzinnych przejazdów tworzy się niesamowita więź między koniem a jeźdźcem. Dopiero wtedy można poczuć tą magiczną przyjaźni, która rozbudza w nas zupełnie inne spojrzenie na świat.

Szczegóły wyjazdów ustalamy indywidualnie z Gościem. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie. Ta wyprawa ma być przyjemnością zarówno dla Państwa jak i dla koni!

 

Cennik

Oprowadzanie dzieci 10 minut/20 zł
Jazda konna
Karnet na 5 lekcji (45 min)
Karnet na 10 lekcji (45 min)
40 zł/45 minut
180 zł
360 zł
Wyjazd w teren
Karnet na 5 wyjazdów w teren
50 zł/godz.
220 zł
Pensjonat dla koni 500zł/miesiąc