HOTEL KARINO SPA

Zadaj pytanie:

logo

Integracja

KARINO SPA przygotowało dla Państwa niezwykłą ofertę na przeprowadzenie szkoleń oraz organizację eventów firmowych. Połączenie eleganckich wnętrz, kameralnego SPA, komfortowych pokoi z extremalną ofertą integracji na łonie dzikiej Bieszczadzkiej przyrody uczyni każdy pobyt wyjątkowym i niepowtarzalnym.

WIECZORKI TEMATYCZNE

Wszystkie wieczory tematyczne posiadają swój unikalny i niepowtarzalny klimat. Polecamy szczególnie biesiady regionalne, oraz wieczorki w stylu Country. Oprawę muzyczną zapewniają profesjonalne kapele i zespoły muzyczne, a kuchnia Karino przygotuje smakowite dania.

Nordic walking bieszczadzkim szlakiem

Masz dość autokaru? Wolisz sam pokonywać atrakcyjne szlaki dbając równocześnie o kondycję? Instruktor zabierze Was uzgodnionym wcześniej szlakiem, w trakcie będziecie podziwiać piękne bieszczadzkie wzgórza i uczyć się lub doskonalić technikę chodzenia z kijkami.

Wieczór z bieszczadzkim zakapiorem

Klimatyczne spotkanie przy delikatnych dźwiękach gitary, okraszone barwnymi legendami i opowieściami bieszczadzkimi, przeplatane nastrojowymi piosenkami.
Karaoke, śpiewać każdy może… przekonaj się o tym!

Teatr ognia

Niesamowity pokaz władania ogniem,

Show muzyczno – taneczne Burlesque Cabaret Show
Wspaniała rewia taneczna połączona z pełnymi humoru tekstami

Quady

Pokonamy bieszczadzkie bezdroża i dotrzemy tam, gdzie mało który turysta dotarł wcześniej. Możemy również sprawdzić swoich sił i spróbujemy bezbłędnie pokonać wytyczony tor!

Bieszczadzkim szlakiem

Czy byłeś już w Chatce Puchatka na Połoninie Wetlińskiej? Czy podziwiałeś widoki z najwyższego szczytu, Tarnicy? Podążałeś szlakiem ikon lub spacerowałeś koroną zapory solińskiej? Z doświadczonym przewodnikiem zwiedzicie najciekawsze miejsca w Bieszczadach.

Off- Road

Nieznane nikomu trasy, ekstremalne wrażenia, skoki adrenaliny to wszystko tylko dla odważnych ! Leśna przeprawa przez rzeki, nieokiełznane tereny i miejsca niosące wiele, zaskakujących niespodzianek.

Śnieżne safari na skuterach

Nie zapomnij o ciepłych butach i termosie z herbatą zaprawianą rumem gdy zabierzemy Cię na niezapomnianą, pełną przygód wyprawę skuterem po bieszczadzkich bezdrożach. Pęd mroźnego powietrza, myśli szybko biegnące pod wełnianą czapką, błyszczące oczy dzikiego zwierza wpatrzone w Ciebie – wszystko to znajdziesz w Krainie Wilka.

Wilczym tropem

Wyprawa w Krainę Wilka to nie tylko błoto na masce ale przede wszystkim możliwość dotarcia do dzikich miejsc. Samochód prowadzony przez doświadczonego kierowcę zawiezie Cię wprost w paszczę bieszczadzkiego niedźwiedzia. Zobaczysz krainę wilka, poczujesz zapach dzikiej przyrody, poznasz prawdziwe historie ukryte w tajemniczych dolinach. Na trasie naszej wyprawy czekają na nas liczne atrakcje i zadania (próby nawigacyjne, budowa przeprawy, orienteering).

Zajęcia linowe

By zjechać pionowo w głąb przepaści lub wspiąć się na stromą skałę musisz opanować technikę posługiwania się liną, uprzężami, karabinkami i bloczkami. Nauczy Cię tego nasz instruktor, Pod jego czujnym okiem zdobędziesz sprawność niezbędną do przeprawy w trudnym, bieszczadzkim terenie.